V prvním zápase sezóny se nám podařilo získat 3 body

15.08.2016 13:05

Na první zápas sezóny 2016-2017 jsme se vydali na hřiště do Lukové. V prvním poločase měli jasně navrch domácí. Byli u balonu rychleji než my, v soubojích byli většinou důraznější a dlouhými nákopy za obranu si vytvářeli dostatek slibných akcí, ze kterých se jim však podařilo proměnit pouze jednu, ovšem zakončující hráč byl již v ofsidovém postavení a tak tento gól nebyl platný. Poločas jsme tak spíše ubránili 0:0.

Ve druhém poločase se hra začla postupně vyrovnávat a i naši útočící hráči se dostali před soupeřovu bránu. Jedné takové situace využil v 73. minutě Roman Moudrý, který ve vápně šikovně hlavou tečoval centr a gólman nedokázal zareagovat. Několik minut poté Roman vybojoval na soupeřově polovině balón a překonal stopera Lukové a šel sám na golmana. Lob se mu nepovedl a tak míč skončil místo v síti v golmanově náruči. Hosté se snažili hrát dopředu a vyrovnat. Vytvořili si ještě několik příležitostí včetně nepřímého kopu zhruba v úrovni penalty, ale naštěstí pro nás žádnou neproměnili.

Branky: 73. Moudrý Roman

Rozhodčí: Šejna Jiří.