Z Třešňovce jsme přivezli jen jeden bod

19.09.2016 11:20

Po prvním poločase jsme šli do šatny s jednogólovým náskokem. Roman dal ve dvacáté druhé minutě gól a do konce poločasu si vytvořil ještě jednu obrovskou množnot, když dokázal obejít posledního hráče Třešňovce. Ten si pomohl faulem, za který inkasoval "jen" žlutou kartu. Romanovi tak "nájezd" na golmana překazil.

Druhý poločas pro náš tým nezačal vůbec dobře. Domácí si vytvořili obrovský tlak a v podstatě se nastěhovali před naší bránu, z čehož vzniklo několik jejich šancí. Jednu z nich ve 49. minutě překazil Honza Celer, míč však nešťastně ukopl do vlastní sítě. Druhý poločas pak pokračoval spíše v režii domácích, i když i my jsme si dokázali vytvořit několik slibných šancí. V největší byl před koncem poločasu Honza Celer, jenže se rozhodl přihrát ještě Romanovi, který byl bohužel v ofsajdovém postavení. Utkání tak skončilo nerozhodně a následovali pokutové kopy, které rozhodl v 6. kole hráč domácích a pomohl tak týmu k zisku 2 bodů. Skóre penalt bylo 4:3.

Branky: 49. Dorazil Tomáš - 22. Moudrý Roman

Rozhodčí: Šilar Pavel.