Novinky

První jarní body

25.04.2017 09:24
Soupeř z Libchav si přijel pro tři body a možná byl i zaskočen, že si odvezl jeden.
První poločas začal celkem vyrovnaně a hra se přelévala ze strany na stranu. Gól nepadl, takže do šaten jsme šli za stavu 0:0.
Druhý poločas byl ovšem zajímavější. Začaly padat góly a svůj koncert zahájil prvně pískající rozhodčí Karlík. Kdo tam byl ví, kdo nebyl, neuvěří :D
Zápas skončil nerozhodně 2:2 a přišly na řadu penalty. V nich jsme byli úspěšnější my (teda hlavně Kuba Kopecký), i když měl soupeř natrénováno už ze hry (jednou neúspěšně z prvního poločasu).

Rozhodčí: Karlík Ondřej - Resler Tomáš, Kerhát Patrik. Delegát: Smejkal 48110054.

Střelci: 60. Křen Miroslav, 76. Kopecký Vojtěch - 66. Borovička Radko, 87. Čermák Roman (pen.)

Z druhého zápasu jsme si přivezli místo bodů pořádný příděl branek

18.04.2017 08:29
Druhý jarní zápas jsme odehráli za ne zcela jarního počasí v Jehnědí. Favoritem byl domácí tým, který si uměl poradit se silným větrem o dost lépe než my a často ho využíval k vyslání svých rychlých hráčů na naší branku. Zde asi není co dodat, na domácí tým jsme zkrátka neměli.

Rozhodčí: Vrba Josef.

Střelci: 6. Gregar Jan, 12. Vodvárka Jakub, 34. Pilař Matěj, 67. Pilař Matěj

V prvním jarním zápase jsme utpěli debakl

10.04.2017 08:21

První jarní zápas jsme odehráli na domácím hřišti se soupeřem z Lukové.

V prvním poločase jsme obdrželi 2 a ve druhém dokonce 4 góly.

Rozhodčí: Šilar Pavel - Resler Tomáš, Fiedler Radek.

Střelci: 30. Šebrle Martin, 45. Duspiva Lukáš, 51. Šebrle Martin, 55. Šebrle Martin, 63. Motl Petr, 85. Kamaryt Lukáš

Rozpis jarní části soutěže

03.04.2017 11:18

V sekci Rozpisy a výsledky byl přidán rozpis na jarní část sezóny 2016/2017.

Poslední podzimní zápas jsme nezvládli a prohráli s Kerharticema 0:2

13.10.2016 09:37

Po prvním poločase se jevil vývoj zápasu velmi nadějně. Dokázali jsme ubránit soupeřovo snažení o překonání našeho golmana a dařilo se nám vytvářet si solidní šance. To se však změnilo hned po začátku druhé poloviny, kdy po nedůsledné hře našich obránců padla první branka ve prospěch Kerhartic. V 55. minutě se soupeři podařilo šikovnou střelou z vápna přidat druhý gól a dalo by se říci, že bylo rozhodnuto. Sice jsme si vytvořili ještě další šance, ale skóre se nám upravit už nepodařilo.

Branky: 47. Martinec Dominik, 55. Fischer Erik

Rozhodčí: Stolín Václav - Hejl Jan.

Z Lichkova jsme přivezli pouze bod

03.10.2016 11:29

Sobotní utkání v Lichkově bylo o dvou naprosto odlišných poločasech. V prvním poločase jsme se nastěhovali na soupeřovu polovinu a měli jsme dostatek šancí hned od začátku utkání. Rozhodčí domácím dokonce odpustil penaltu. Celý zápas byl ve znamení tvrdých soubojů a faulů. A také zranění. To se promítlo do druhého poločasu, kdy se hra obrátila a my byli ti, kdo se brání. I tak jsme si vytvořili několik velmi slibných šancí, bohužel se ani jedna neujala. Naopak Lichkovu se podařilo v 62. minutě vyrovnat. Do konce zápasu pak už branka nepadla. Z velmi dobře rozehraného zápasu jsme nakonec vyšli spíše jako poražení, jelikož jsme neproměnili ani jednu penaltu, kdežto soupeř mířil třikrát přesně. Domácí se tak radovali ze dvou bodů.

Branky: 62. Matoulek Jan - 42. Moudrý Roman

Rozhodčí: Kolář Bohuslav.

Derby s Helvíkovicemi jsme zvládli s přehledem

03.10.2016 11:23

Po několika vysokých porážkách přišla konečně výhra s vysokým počtěm střelených branek. Po první polovině to tak jednoznačný výsledek nebyl, přesto vedení bylo na naší straně. Druhý poločas jsme zahájili gólem a štěstí v koncovce se nás drželo celý druhý poločas.

Branky: 35. Jiskra Jakub, 47. Rek Michal, 51. Jiskra Jakub, 57. Jiskra Jakub, 59. Bílek Václav, 89. Moudrý Roman

Rozhodčí: Resler Tomáš - Sita Jaroslav, Smola Vojtěch.

Z Třešňovce jsme přivezli jen jeden bod

19.09.2016 11:20

Po prvním poločase jsme šli do šatny s jednogólovým náskokem. Roman dal ve dvacáté druhé minutě gól a do konce poločasu si vytvořil ještě jednu obrovskou množnot, když dokázal obejít posledního hráče Třešňovce. Ten si pomohl faulem, za který inkasoval "jen" žlutou kartu. Romanovi tak "nájezd" na golmana překazil.

Druhý poločas pro náš tým nezačal vůbec dobře. Domácí si vytvořili obrovský tlak a v podstatě se nastěhovali před naší bránu, z čehož vzniklo několik jejich šancí. Jednu z nich ve 49. minutě překazil Honza Celer, míč však nešťastně ukopl do vlastní sítě. Druhý poločas pak pokračoval spíše v režii domácích, i když i my jsme si dokázali vytvořit několik slibných šancí. V největší byl před koncem poločasu Honza Celer, jenže se rozhodl přihrát ještě Romanovi, který byl bohužel v ofsajdovém postavení. Utkání tak skončilo nerozhodně a následovali pokutové kopy, které rozhodl v 6. kole hráč domácích a pomohl tak týmu k zisku 2 bodů. Skóre penalt bylo 4:3.

Branky: 49. Dorazil Tomáš - 22. Moudrý Roman

Rozhodčí: Šilar Pavel.

Kunvald - Albrechtice 2:5

15.09.2016 07:44

Branky: 17. Krejsa Oldřich, 61. Jiskra Jakub - 34. Faltus Roman, 46. Faltus Roman, 62. Pavlosek Petr, 76. Faltus Roman, 79. Faltus Roman

Rozhodčí: Hejl Jan - Stolín Václav, Serbousek Petr.

Další zápas za námi a opět bez bodu

05.09.2016 07:45

Zápas v Žichlínku se dá (narozdíl o dvou předchozích) považovat za vyrovnaný. První poločas skončil remízou 3:3, kdy jsme se se soupeřem přetahovali o vedení a o šance jsme se také dělili docela vyrovnaně.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe, odhodlaněji a prvních dvacet minut druhého poločasu jsme byli převážně na soupeřově polovině hřiště. Pak jsme ovšem polevili a Žichlínek se dostával do šancí. Dvě z nich dokázal využít a to v pouhých třech minutách. 5:3. V posledních deseti minutách jsme už jen snížili na konečných 5:4.

Branky: 7. Zuch Radim (pen.), 22. Štarman Michal, 27. Močkor Jiří (pen.), 80. Doležal Michal, 83. Štarman Michal - 10. Lakomý Jan, 16. Moudrý Roman, 29. Lakomý Jan, 87. Moudrý Roman (pen.)

Rozhodčí: Resler Tomáš.