Novinky

Další lekci jsme dostali v Libchavách

30.08.2016 08:50

První poločas v Libchávách jsme hráli sice celý v plném počtu, ale kromě jedné naší šance, kdy jsme nastřelili břevno soupeřovi branky měli jasně navrch domácí a celý poločas neustále útočili  na naší branku.

V druhé půli jsme inkasovali další gól hned ze začátku, ale potom jsme začli hrát a tlačit se před soupeřovu branku. Libchavy se však neměli kam hnát a tak nás vždy nechali hrát a my nedokázali dostat míč do jejich branky. A tak jejich útočící hráči perfektně využívali rychlých brejků, ze kterých přidali další dva góly.

Branky: 6. Váně Lukáš, 11. Lžíčař Petr, 30. Blažek Jaroslav, 48. Blažek Jaroslav, 76. Blažek Jaroslav, 89. Dvořák Oldřich

Rozhodčí: Bezdíček Tomáš - Pinkava Lukáš, Diblík Martin.

V prvním domácím utkání jsme utrpěli debakl

22.08.2016 10:59

Domácí zápas s Jehnědím byl dalo by se říct noční můrou. Už v páté minutě jsme prohrávali 1:0. Od začátku bylo jasné, že přijel velmi mladý a běhavý soupeř. V patnácté minutě přišlo přerušení druhé vyložené šance hostů a rázem jsme hráli v deseti. Červená karta byla bohužel téměř jasná. Další rychlý útok a gól přišel v 17. minutě a bylo jasné, kdo má v tomto utkání jasně navrch. Vzpamatovali jsme se až po půlhodině hry a začli jsme taky útočit a ve 34. minutě Olin Krejsa snížil na 2:1. Bohužel než jsme se rozkoukali byl míč opět v naší brance a do poločasu jsme inkasovali ještě další a tak jsme šli už v poločase do šatny s přídělem čtyř branek.

Do druhého poločasu jsme šli odhodlaně i když na výhru asi pomýšlel málokdo. Průběh se však příliš nezměnil a příčinou toho, že jsme dostali už "jen" dva góly bylo spíš nepřesností útočníků Jehnědí. Nezbývá než uznat, že soupeř byl na úplně jiné úrovni.

Branky: 34. Krejsa Oldřich - 5. Zastoupil Marek, 17. Pilař Matěj, 35. Gregar Jan, 45. Fikejz Tomáš, 64. Pilař Matěj, 71. Gregar Jan

ČK: Jakubec

Rozhodčí: Diblík Martin - Pinkava Lukáš, Kolář Bohuslav. Delegát: Smejkal Zdeněk.

V prvním zápase sezóny se nám podařilo získat 3 body

15.08.2016 13:05

Na první zápas sezóny 2016-2017 jsme se vydali na hřiště do Lukové. V prvním poločase měli jasně navrch domácí. Byli u balonu rychleji než my, v soubojích byli většinou důraznější a dlouhými nákopy za obranu si vytvářeli dostatek slibných akcí, ze kterých se jim však podařilo proměnit pouze jednu, ovšem zakončující hráč byl již v ofsidovém postavení a tak tento gól nebyl platný. Poločas jsme tak spíše ubránili 0:0.

Ve druhém poločase se hra začla postupně vyrovnávat a i naši útočící hráči se dostali před soupeřovu bránu. Jedné takové situace využil v 73. minutě Roman Moudrý, který ve vápně šikovně hlavou tečoval centr a gólman nedokázal zareagovat. Několik minut poté Roman vybojoval na soupeřově polovině balón a překonal stopera Lukové a šel sám na golmana. Lob se mu nepovedl a tak míč skončil místo v síti v golmanově náruči. Hosté se snažili hrát dopředu a vyrovnat. Vytvořili si ještě několik příležitostí včetně nepřímého kopu zhruba v úrovni penalty, ale naštěstí pro nás žádnou neproměnili.

Branky: 73. Moudrý Roman

Rozhodčí: Šejna Jiří.

Podzim 2016

18.07.2016 10:35

V sekci rozpisy a výsledky naleznete aktuální rozpis zápasů pro podzim 2016.

V pátek 29. července od 17ti hodin odehrajeme přátelské utkání s týmem z Linhartic.

Po prohrách v posledních dvou zápasech sezóny 2015/2016 jsme zůstali na 7. místě

21.06.2016 11:48

Poslední zápas doma s Dolní Dobroučí doma jsme zvládli poměrně dobře. Bojovali jsme, avšak soupeř byl lepší a dával góly.

Branky: 69. Moudrý Roman (pen.) - 32. Bednář Martin, 60. Pecháček Robin

ČK: Krejsa

Rozhodčí: Diblík Martin - Pinkava Lukáš, Kolář Bohuslav.

Zato poslední zápas sezóny v Lichkově byla velká bída a trápení. Nutno podotknout, že ani jeden z celků nevynikal. Zápas byl na obou stranách plný individuálních chyb a špatných řešení, z čehož vyplývalo množství faulů a ztrát míčů. Gól dali už v prvním poločase domácí a nám se nepovedlo do konce zápasu odpovědět regulerním gólem, takže tři body jsme nechali v Lichkově a s konečnými 37 body jsme se umístili na 7. příčce konečné tabulky.

Branky: 38. Bula Vladimír

Rozhodčí: Hejl Jan.

Derby v Klášterci skončilo velkým zklamáním

07.06.2016 11:02

Zápasy s Kláštercem jsou vždy plné rivality a diváci mohou vidět spustu soubojů a nasazení hráčů, protože tady nejde jen o body ;-)

Do zápasu jsme vstupili velmi dobře a stejně se pro nás vyvíjel celý první poločas. Měli jsme spoustu šancí. Vyložených šancí. Hráli jsme hlavně dopředu výborně, ale nedokázali jsme dostat míč za záda dobře chytajícího gólmana domácích. Co nepolapil on, končilo nepřesností našich hráčů nebo na brankové konstrukci. Poločas tedy skončil pro nás bohužel bezbrankově. Už v prvním poločase se naplnili obavy z toho, že bude pískat pan Stolín, který nejen že posuzoval co je a co není faul velmi zvláštně a neváhal dát žlutou kartu komukoli, kdo měl na sobě bílý dres.

Druhý poločas započal podobně, jak tomu bylo v poločase prvním i když hra se o něco vyrovnala a šancí jsme už neměli tolik jako v poločase prvním. Studená sprcha přišla v 58. minutě, když po odraženém balonu hlavičkoval Michal Fišer a domácí rázem vedli 1:0. Chvilku po rozehrávce se nám povedlo využít šanci a vyrovnat, ovšem pan Hejl na lajně nepochopitelně začal signalizovat ofsajd a pan Stolín mu dal za pravdu. Druhá studená sprcha a to pořádná. Hra se ještě víc vyrovnala a chvílema měli lehce navrch domácí. V 74. minutě zvýšil Šimon Nekoranec na 2:0 a v 80. dostal šanci po centru od rohového praporku Honza Králík, který byl nepochopitelně úplně sám před naší brankou a upravil skóre na konečných 3:0.

Bohužel se na šance nehraje (ani na počet žlutých karet) a tak se radovali podruhé v této sezóně hráči a fanoušci Klášterce (a nejspíš i pan Stolín).

Branky: 58. Fišer Michal, 74. Nekoranec Šimon, 80. Králík Jan

Rozhodčí: Stolín Václav - Hejl Jan, Jureček Michal.

Začátek utkání v Lichkově bude už v 15 hodin

02.06.2016 10:00

Na přání domácího týmu bude začátek posledního zápasu této sezóny v Lichkově už v 15 hodin místo 16:30.

Tuto neděli přijeďte na očekávané derby do Klášterce, výkop je v 16 hodin. Těšíme se...

Lídrovi tabulky jsme bod nevzali

25.05.2016 08:00

Do Českých Heřmanic jsme jako favorit nejeli. Zápas byl rozhodnut už v prvním poločase, kdy domácí měli dvoubrankový náskok. Ve druhém poločase už gól nepadl a tak výsledek 2:0 pro domácí zůstal konečný.

Branky: 31. Kysilka Zdeněk, 41. Ostřížek Jiří

Rozhodčí: Bidlo Pavel.

Další derby sezóny jsme vyhráli 2:0

16.05.2016 08:11

Už asi v 5. minutě jsme vedli na střelené branky 2:0. Ovšem 1:0 pro domácí platilo až od 36. minuty, kdy se trefil Roman Moudrý (už podruhé). První dva góly uznány nebyli. Oba pro ofsajd. Minimálně jeden byl dost sporný. A tak pokračoval zápas až dokonce - spornými rozhodnutími rozhodčích a to na obě strany. Ve druhém poločase se Helvíkovice dožadovali penalty a možná i poprávu. Těžko říci. Každopádně tento hráč byl už sám před prázdnou bránou a mohl pohodlně zakončit. V 74. minutě byl podruhé úspěšný Roman a zvýšil na 2:0. Pro Helvíkovice to nedopadlo dobře i z důvodu vyloučení jednoho hráče po druhé žluté kartě. Ke konci zápasu jsme měli ještě několik slibných šanci, ze kterých se dalo skóre upravit, ale bohužel jsme je nedokázali využít.

Branky: 36. Moudrý Roman, 74. Moudrý Roman

Rozhodčí: Bezdíček Tomáš - Chadima Filip, Serbousek Petr.

Další prohra na venkovním hřišti

10.05.2016 14:24

Bohužel ani z Lukové jsme nepřivezli žádný bod. V prvním poločase jsme soupeři vlastními chybami nabídli dvě možnosti ke skórování, kterých dokázal i se štěstím využít. Sami jsme v útočné fázi nebyli moc produktivní, chyběl větší tah na branku, moment překvapení i přesná střelba. Přestože jsme si několik šanci připravili, po poločase vedli domácí 2:0. Do druhé půle jsme nastoupili s větším nasazením i důrazem a podařilo se chvílemi dostat soupeře pod tlak, ze kterého vyplynuly i gólové šance - bohužel s nepřesným zakončením. Domácí hrozili především z brejků a nebyli daleko od branky, když nastřelili dvakrát tyč. V závěru zápasu se nám podařilo snížit po povedené akci Honzy Lakomého a Michala Šulce, který vstřelil kontaktní gól. Další ale bohužel nepadl, proto jsme ani v dalším utkání na hřišti soupeře neuspěli.

Branky: 12. Štochl Pavel, 36. Štochl Pavel - 81. Šulc Michal

Rozhodčí: Šilar Pavel.