Novinky

V předehrávce jarní části jsme získali další cenné tři body

09.11.2015 09:19

Po týdnu a půl jsme se na hřišti opět utkali s Albrechticema. Tentokrát na domácím hřišti. Soupeř nás od začátku zatlačil a už ve 4. minutě po nedorozumnění v naší obraně vedl 1:0. Naštěstí se nám podařilo zanedlouho vyrovnat. Do poločasu jsme se pak více méně jen bránili tlaku soupeře. Albrechtice do poločasu vstřelili ještě jeden gól, který však nebyl rozhodčím uznán. Druhý poločas byl více vyrovnaný a v 56. minutě přidal po rohovém kopu Honza Celer jeho druhý gól zápasu. V tabulce jsme se před zimní pauzou umístili na 5. místě a získali jsme 24 bodů.

Branky: 8. Celer Jan, 56. Celer Jan - 4. Dostál Radek

Rozhodčí: Ropek Stanislav - Najman Richard, Kolář Bohuslav.

Doma s Lichkovem jsme vyhráli 4:3

02.11.2015 08:45

Oba poločasy začli gólem hostů. Po prvním poločase jsme odcházeli za stavu 2:1 pro Lichkov. Ve 48. minutě hosté vedli už 3:1. Obrat nastal po hetriku Romana Moudrého, který tři góly nastřílel během necelých deseti minut.

Branky: 20. Křen Miroslav, 71. Moudrý Roman, 75. Moudrý Roman, 79. Moudrý Roman - 5. Majvald František, 15. Bednář Vladimír, 48. Majvald František

Rozhodčí: Řehák Jaroslav - Ropek Stanislav, Bidlo Pavel.

V Albrechticích jsme ubránili důležité tři body

28.10.2015 18:24

Téměř celý zápas jsme se snažili ubránit náskok jedné branky ze 30. minuty. Hrálo se na těžkém terénu, který svědčil rozhodně lépe domácím. My jsme si tvořili šance převéžně z brejků nebo důrazného napadání obrany Albrechtic. Za zmínku rozhodně stojí krásná hlavička Míry Křena, která se bohužel neodrazila od břevna do brány, ale ven. Jinak měl převahu soupeř. V poslední minutě zápasu se dostal do velké šance Roman, ale trefil golmana. Míč však získal opět Roman a při kličce mu golman podrazil nohy a byla nařízena penalta. To vyvolalo strkanici, ze které si odnesl žlutou a následně červenou kartu útočník Albrechtic. Roman pak zápas ukončil úspěšnou trefou.

Branky: 31. Rous Jiří, 90. Moudrý Roman

Rozhodčí: Formánek Daniel. Delegát: Kopecký Václav.

Z Dolní Čermé jsme přivezli bod

26.10.2015 07:53

Začátek zápasu jsme zaspali a tak jsme už v páté minutě prohrávali 1:0. Soupeř i nadále tlačil, ale i my jsme se začli probojovávat k brance domácích a nejlépe se to povedlo ve 29. minutě, kdy vyrovnal Míra Křen na 1:1. Ve druhém poločase se hra ještě o něco vyrovnala. Musíme však uznat, že domácí byli nebzpečnější a poděkovat můžeme jak nováčkovi v brance Martinu Foglovi, tak i štěstí (nebo smůle kapitána domácích). V penaltovém rozstřelu pak suveréně zvítězila Čermá.

Branky: 5. Pecháček Robin, 48. Hyhlík Daniel - 29. Křen Miroslav, 55. Křen Miroslav

Rozhodčí: Resler Tomáš - Kerhát Patrik, Marek Matyáš. Delegát: Kopecký Václav.

Derby na domácím hřišti jsme prohráli 2:4

19.10.2015 10:09

Sousedské derby s Kláštercem nad Orlicí dopadlo vítězně pro hostující celek. V prvním poločase se nám dařilo soupeře gólově pouze dotahovat, ve druhém se však už ani tohto nedařilo.

Branky: 26. Veverka Tomáš, 39. Moudrý Roman - 18. Bednařík Milan, 34. Bříza Jakub, 53. Fišer Michal, 69. Michalička Pavel

Rozhodčí: Fiedler Radek - Doskočil Radim, Kolář Bohuslav. Delegát: Smejkal Zdeněk.

Dvougólový náskok nám na výhru nestačil

04.10.2015 17:36

Proti Českým Heřmanicím jsme ještě nějakých 20 minut před koncem vedli 2:0. Bohužel soupeř dokázal vyrovnat a navíc jednu branku přidat a tak jsme nedosáhli ani na jeden bod. V poslední minutě měl rozhodčí odpískat penaltu v náš prospěch, což ovšem neučinil a zápas ukončil. Příští víkend máme fotbalové volno.

Branky: 36. Moudrý Roman, 58. Bílek Václav - 73. Novotný Pavel, 84. Šplíchal Martin, 90. Šrut David

Rozhodčí: Lukes Jan - Lukes Jan, Friml Jakub.

V Helvíkovicích jsme se vzpamatovali pozdě a prohráli jsme 3:2

29.09.2015 07:24

Branky: 9. Maleček David, 21. Novotný Tomáš, 32. Maleček David - 81. Lakomý Jan, 90. Moudrý Roman

Rozhodčí: Vrba Josef - Serbousek Petr, Doskočil Radim

Kunvald Luková 4:0

22.09.2015 07:43

V dalším kole třetí třídy okresní soutěže jsme nezaváhali a poradili jsme si v bojovném utkání s týmem Lukové 4:0. Tři góly nasázel náš kanonýr Roman Moudrý a jeden si dali lukovští samy po centru Míry Křena. Nutno podotknout, že nám pomohl špatně pískající hlavní rozhodčí Hejl, kdy neodpískal pro hosty minimálně dvě jasné penalty. Ovšem sporné momenty byli na obou stranách. Příští týden hrajeme v pondělí 28.9. na hřišti Helvíkovic.

Branky: 12. Moudrý Roman, 64. Moudrý Roman, 80. Moudrý Roman - 74. Motyčka Tomáš (vl.)

Rozhodčí: Hejl Jan - Stolín Václav, Beneš Petr.

Pozor, změna termínu utkání v Helvíkovicích

19.09.2015 20:31

Zápas v Helvíkovicích je přesunut ze soboty na pondělí 28.9.2015. Čas utkání zůstává stejný - 16:00.

Z Dlouhoňovic jsme přivezli (pouze) dva body

16.09.2015 08:17

Do Dlouhoňovic jsme přijeli pro body, což byl těžší úkol, než jsme čekali. Soupeř hrál velmi tvrdě a jednoduše řečeno, nám to vůbec nešlo. Těsně před koncem první půle jsme po rohu prohrávali 1:0. Veškeré naše pokusy brzdil výborný gólman Dlouhoňovic. Vyrovnat se povedlo až Romanovi v 72. minutě. V penaltovém rozstřelu jsme byli jednoznačně lepší a připsali si alespoň dva body. Ke kvalitě zápasu bohužel nepřispěli ani rozhodčí. Nezbývá, než poděkovat našim fanouškům za podporu.

Branky: 46. Hubálek Ondřej - 72. Moudrý Roman

Rozhodčí: Najman David - Ropek Stanislav, Diblík Martin. Delegát: Kopecký Václav.