Novinky

Důležité tři body jsme vybojovali doma s Jehnědím

07.09.2015 14:30

Ve čtvrtém zápase nového ročníku okresní soutěže jsme přivítali dosud neporažený a oproti minulé sezóně výrazně posílený tým z Jehnědí. Dokonce ve třech odehraných zápasech neobdržel žádný gól. To ale po sobotním zápase neplatí a z Kunvaldu si soupeři odvezli příděl rovných čtyř gólů. Protihráči se nezmohli na kombinační fotbal a celý zápas míče prudce nakopávali z obrany na své šikovné útočníky. Naše obrana včele s golmanem si s těmito balóny poradila. Náš tým opět předváděl pěkný kombinační fotbal a hlavně gól na 2:0, po ose Rous Vojtěch - Křen Miroslav - zakončující Moudrý Roman, byl výstavní... Akce jak z partesu. Velký dík patří všem hráčům za jejich bojovnost a nasazení a také fanouškům, kteří celý zápas skvěle fandili.

Branky: 10. Křen Miroslav, 21. Moudrý Roman, 69. Celer Jan, 73. Moudrý Roman (pen.) - 46. Fikejz Tomáš, 84. Fišer Daniel

Rozhodčí: Diblík Martin - Friml Jakub, Kolář Bohuslav.

V Žichlínku jsme jasně vyhráli 5:0

31.08.2015 07:46

Po výhře nad Žichlinkem B (5:0) jsme momentálně na 2. místě tabulky se skóre 10:3.
Do Žichlínku jsme přijeli pouze v 11 hráčích. I tak jsme soupeře jasně přehráli. Hvězdou zápasu se stal Miroslav Křen, který dal 4 góly! Jeden gól přidal Roman Moudrý. Ale nutno podotknout, že všech jedenáct našich hráčů podalo mimořádný výkon. Obzvlášť v tom ukrutném vedru, bez možnosti střídání.
Příští týden hrajeme doma s Jehnědím tradičně v sobotu od 16 hod.

Branky: 3. Křen Miroslav, 17. Moudrý Roman, 26. Křen Miroslav, 36. Křen Miroslav, 59. Křen Miroslav

Rozhodčí: Beneš Petr

AFK Kunvald - TJ Sokol Dolní Třešňovec 4:1 (1:0)

23.08.2015 10:07

První podzimní zápas na domácím hřišti proti Dolnímu Třešňovci jsme vyhráli jednoznačným výsledkem 4:1.

Branky: 14. Bílek Václav, 57. Moudrý Roman, 66. Moudrý Roman, 87. Rous Vojtěch - 86. Moravec Milan

Rozhodčí: Ropek Stanislav - Najman David, Kolář Bohuslav

První zápas podzimu v Libchávách jsme prohráli 2:1

17.08.2015 07:52

První zápas fotbalové sezóny 2015-2016 jsme na hřišti Dolních Libchav bohužel prohráli 2:1. Jediný náš gól vstřelil po krásné akcí po levém křídle Míra Křen a dostal nás v zápase do vedení. Bohužel jsme ho neudrželi do konce prvního poločasu a soupeř srovnal dalekonosnou střelou. Druhy poločas jsme soupeře přehrávali ale i přes řadu šanci jsme druhy gól nepřidali. Bohužel se stalo to nejhorší co se mohlo stát a v 90.minutě jsme dostali druhý gól. Rozhodčí nastavil jen asi minutu a nám se už srovnat nepodařilo....

Branky: Motyčka, Žďárský – Křen. Rozhodčí: Dvořák.

Rozpis podzimních utkání

06.08.2015 12:29

V sekci rozpisy a výsledky naleznete aktuální rozpis podzimu 2015.

Zápas s Třešňovcem přeložen na něděli

01.06.2015 07:38

Domácí zápas s Dolním Třešňovcem byl přeložen ze soboty 6.6.2015 na neděli 7.6.2015.

S Žichlínkem hrajeme v sobotu 16.5. už od 12:00!!!

15.05.2015 22:37

Z důvodu hokejového utkání Česko - Kanada je posunut čas domácího utkání se Žichlínkem na 12:00.

Rozpis zápasů o umístění

21.04.2015 07:54

V sekci Rozpisy a výsledky naleznete nový rozpis utkání o umístění. Odehrajeme dalších osm zápasů se čtyřmi soupeři ze skupiny JIH. Se soupeři, s kterými jsme už hráli (Klášterec, Helvkovice a Dlouhoňovice), již hrát nebudeme.

Derby s Kláštercem

16.04.2015 11:34

V neděli 19.4. od 16:00 jedeme k sousedům do Klášterce odehrát odvetné derby ;-) Přijeďte si řádně zafandit! :-)

Přátelské utkání proti Doudlebám nad Orlicí

24.03.2015 10:05

V sobotu 28.3.2015 od 15:00 odehrajeme přátelské utkání proti Doudlebám nad Orlicí. Hraje se na hřišti v Doudlebách. Sraz hráčů nejpozději 30 minut před utkáním.