Titulek: fotbalové programy - zpravodaje

Dobrý den, hledám mezi fanoušky nebo členy klubu sběratele fotbalových programů (zpravodajů), se kterým bych mohl spolupracovat při výměně fotbalových programů různých klubů z České republiky, případně odkoupím starší nepotřebné programy (zpravodaje).

Datum: 27.08.2015

Vložil: Okresní přebor mužů III. třídy

Titulek: III. KOLO

Lichkov – Jehnědí 0:2
Ve vyrovnaném utkání se střelecky prosadili pouze hosté. V 43. minutě poslal hlavou do sítě brankářem Kulaxidisem vyražený míč Fikejz a v poslední minutě jej propálil střelou po zemi Šeda.
Fakta – branky: Šeda, Fikejz. Rozhodčí: Vrba. ŽK: 4:6. ČK: 1:0. Diváci: 100. Pol.: 0:1.

Č. Heřmanice – Libchavy B 5:1
Fakta – branky: Pytlík 2, Mansfeld z pen., R. Chroust, Uher – P. Pražák. Rozhodčí: Kolář. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 4:0.

Albrechtice – Žichlínek B 6:0
Fakta – branky: D. Kollert 3, L. Koutný, Pavlosek, J. Kollert. Rozhodčí: Šilar. ŽK: 1:1. Diváci: 70. Poločas: 3:0.

Kunvald – D. Třešňovec 4:1
Fakta – branky: Moudrý 2, Bílek, Rous – Moravec. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 2:0. Diváci: 60. Poločas: 1:0.

Klášterec n. O. – Luková 6:1
Fakta – branky: M. Fišer 3, Bílek, Bartoš, Králík – Kamaryt.Rozhodčí: P. Beneš. ŽK: 2:3. Diváci: 150. Poločas: 3:1.

D. Čermná – Dlouhoňovice 5:2
Fakta – branky: Marek 2, Hyhlík, Machotka, Bednář – Drhlík, Válka. Rozhodčí: Lukes. ŽK: 1:4. Diváci: 90. Poločas: 4:0.

Datum: 19.08.2015

Titulek: II. kolo

Jehnědí – Dolní Čermná 2:0
Utkání nabídlo v prvním poločase útočnou hru, o což se starala obě mužstva. Domácí měli více šancí, ale proměnili jedinou. Po přestávce Čermenští přitlačili, jenže k vyrovnání to nedotáhli. Naopak deset minut před koncem inkasovali z brejkové situace.
Fakta – branky: Fišer, Horák. Rozhodčí: Ropek. ŽK: 5:3. Diváci: 40. Poločas: 1:0.

Helvíkovice – Č. Heřmanice 1:3
Fakta – branky: Procházka – Šrut, Eliáš, Žukovský. Rozhodčí: Kerhát. ŽK: 2:1. Diváci: 20. Poločas: 1:2.

D. Třešňovec – Albrechtice 1:0
Fakta – branky: Branky: Rouha z pen. Rozhodčí: P. Beneš. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 1:0.

Žichlínek B – Lichkov 0:4
Fakta – branky: M. Matoulek 2 (1 z pen.), J. Matoulek, Bula. Rozhodčí: Hejl. ŽK: 1:0. Diváci: 50. Poločas: 0:3.

Dlouhoňovice – Klášterec nad Orlicí 3:4
První půle byla vyrovnaná hlavně brankově. Hosté v 80. minutě dali rozhodující gól a domácím už se srovnat skóre nepodařilo.
Fakta – branky: Mich. Drhlík z pen., Berger, Hynek – P. Fišer, M. Fišer, Bartoš, Sabota. Rozhodčí: Saňák. ŽK: 1:1. Diváci: 135. Poločas: 2:2.

Libchavy B – Kunvald 2:1
Fakta – branky: Motyčka, Žďárský – Křen. Rozhodčí: Dvořák. Bez karet. Diváci: 60. Poločas: 1:1.

Datum: 17.03.2015

Vložil: Dušan

Titulek: Hráči

Jirko, moc pěkný stránky, ale v kategorii hráčů mi nějak chybí sekce "Kopyta". Z mého zařazení mezi útočníky nemám moc dobrý pocit. :-)