Další derby sezóny jsme vyhráli 2:0

16.05.2016 08:11

Už asi v 5. minutě jsme vedli na střelené branky 2:0. Ovšem 1:0 pro domácí platilo až od 36. minuty, kdy se trefil Roman Moudrý (už podruhé). První dva góly uznány nebyli. Oba pro ofsajd. Minimálně jeden byl dost sporný. A tak pokračoval zápas až dokonce - spornými rozhodnutími rozhodčích a to na obě strany. Ve druhém poločase se Helvíkovice dožadovali penalty a možná i poprávu. Těžko říci. Každopádně tento hráč byl už sám před prázdnou bránou a mohl pohodlně zakončit. V 74. minutě byl podruhé úspěšný Roman a zvýšil na 2:0. Pro Helvíkovice to nedopadlo dobře i z důvodu vyloučení jednoho hráče po druhé žluté kartě. Ke konci zápasu jsme měli ještě několik slibných šanci, ze kterých se dalo skóre upravit, ale bohužel jsme je nedokázali využít.

Branky: 36. Moudrý Roman, 74. Moudrý Roman

Rozhodčí: Bezdíček Tomáš - Chadima Filip, Serbousek Petr.