Další zápas za námi a opět bez bodu

05.09.2016 07:45

Zápas v Žichlínku se dá (narozdíl o dvou předchozích) považovat za vyrovnaný. První poločas skončil remízou 3:3, kdy jsme se se soupeřem přetahovali o vedení a o šance jsme se také dělili docela vyrovnaně.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe, odhodlaněji a prvních dvacet minut druhého poločasu jsme byli převážně na soupeřově polovině hřiště. Pak jsme ovšem polevili a Žichlínek se dostával do šancí. Dvě z nich dokázal využít a to v pouhých třech minutách. 5:3. V posledních deseti minutách jsme už jen snížili na konečných 5:4.

Branky: 7. Zuch Radim (pen.), 22. Štarman Michal, 27. Močkor Jiří (pen.), 80. Doležal Michal, 83. Štarman Michal - 10. Lakomý Jan, 16. Moudrý Roman, 29. Lakomý Jan, 87. Moudrý Roman (pen.)

Rozhodčí: Resler Tomáš.