Derby v Klášterci skončilo velkým zklamáním

07.06.2016 11:02

Zápasy s Kláštercem jsou vždy plné rivality a diváci mohou vidět spustu soubojů a nasazení hráčů, protože tady nejde jen o body ;-)

Do zápasu jsme vstupili velmi dobře a stejně se pro nás vyvíjel celý první poločas. Měli jsme spoustu šancí. Vyložených šancí. Hráli jsme hlavně dopředu výborně, ale nedokázali jsme dostat míč za záda dobře chytajícího gólmana domácích. Co nepolapil on, končilo nepřesností našich hráčů nebo na brankové konstrukci. Poločas tedy skončil pro nás bohužel bezbrankově. Už v prvním poločase se naplnili obavy z toho, že bude pískat pan Stolín, který nejen že posuzoval co je a co není faul velmi zvláštně a neváhal dát žlutou kartu komukoli, kdo měl na sobě bílý dres.

Druhý poločas započal podobně, jak tomu bylo v poločase prvním i když hra se o něco vyrovnala a šancí jsme už neměli tolik jako v poločase prvním. Studená sprcha přišla v 58. minutě, když po odraženém balonu hlavičkoval Michal Fišer a domácí rázem vedli 1:0. Chvilku po rozehrávce se nám povedlo využít šanci a vyrovnat, ovšem pan Hejl na lajně nepochopitelně začal signalizovat ofsajd a pan Stolín mu dal za pravdu. Druhá studená sprcha a to pořádná. Hra se ještě víc vyrovnala a chvílema měli lehce navrch domácí. V 74. minutě zvýšil Šimon Nekoranec na 2:0 a v 80. dostal šanci po centru od rohového praporku Honza Králík, který byl nepochopitelně úplně sám před naší brankou a upravil skóre na konečných 3:0.

Bohužel se na šance nehraje (ani na počet žlutých karet) a tak se radovali podruhé v této sezóně hráči a fanoušci Klášterce (a nejspíš i pan Stolín).

 

Branky: 58. Fišer Michal, 74. Nekoranec Šimon, 80. Králík Jan

Rozhodčí: Stolín Václav - Hejl Jan, Jureček Michal.