První jarní body

25.04.2017 09:24
Soupeř z Libchav si přijel pro tři body a možná byl i zaskočen, že si odvezl jeden.
První poločas začal celkem vyrovnaně a hra se přelévala ze strany na stranu. Gól nepadl, takže do šaten jsme šli za stavu 0:0.
Druhý poločas byl ovšem zajímavější. Začaly padat góly a svůj koncert zahájil prvně pískající rozhodčí Karlík. Kdo tam byl ví, kdo nebyl, neuvěří :D
Zápas skončil nerozhodně 2:2 a přišly na řadu penalty. V nich jsme byli úspěšnější my (teda hlavně Kuba Kopecký), i když měl soupeř natrénováno už ze hry (jednou neúspěšně z prvního poločasu).

Rozhodčí: Karlík Ondřej - Resler Tomáš, Kerhát Patrik. Delegát: Smejkal 48110054.

Střelci: 60. Křen Miroslav, 76. Kopecký Vojtěch - 66. Borovička Radko, 87. Čermák Roman (pen.)