Další prohra na venkovním hřišti

10.05.2016 14:24

Bohužel ani z Lukové jsme nepřivezli žádný bod. V prvním poločase jsme soupeři vlastními chybami nabídli dvě možnosti ke skórování, kterých dokázal i se štěstím využít. Sami jsme v útočné fázi nebyli moc produktivní, chyběl větší tah na branku, moment překvapení i přesná střelba. Přestože jsme si několik šanci připravili, po poločase vedli domácí 2:0. Do druhé půle jsme nastoupili s větším nasazením i důrazem a podařilo se chvílemi dostat soupeře pod tlak, ze kterého vyplynuly i gólové šance - bohužel s nepřesným zakončením. Domácí hrozili především z brejků a nebyli daleko od branky, když nastřelili dvakrát tyč. V závěru zápasu se nám podařilo snížit po povedené akci Honzy Lakomého a Michala Šulce, který vstřelil kontaktní gól. Další ale bohužel nepadl, proto jsme ani v dalším utkání na hřišti soupeře neuspěli.

Branky: 12. Štochl Pavel, 36. Štochl Pavel - 81. Šulc Michal

Rozhodčí: Šilar Pavel.